Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai vagy állandó fogszabá...

Éjszakai vagy állandó fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Már elszántam magam, hogy lesz fogszabályzóm lesz, Kiskoromban már volt, mert az összes első fogam csálé volt, de abbahagytuk, nagyon szép lett, mostanra az egyik első fogam rátolódott a másikra... amikor beszélek, nem látszik, de amikor nevetek igen, ez nagyon zavar, nagyon csúnyán áll a balfelső 1es és 2es fogam... Erre vajon mit adnának? Meddig kéne hordani? Mennyibe kerülne ?
2012. jan. 15. 08:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és 14/F és most leszek 15
2012. jan. 15. 08:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmész egy fogorvoshoz, elmondod a problémádat, és ő majd eldönti, hogy mennyi időre és milyen fogszabályzót kapj.
2012. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvos felvet pár lehetséges megoldást, amik közül kiválaszthatod a legszimpatikusabbat. Szerintem kivehetős fogszabályzó (az éjszakai nem pontos megnevezés, nem csak éjszaka kell hordani, hanem minél többet) is szóba jöhet, de azzal a kezelés tovább tart. Árakról, készülékről keresgélj neten, rengeteg van és elég nagy árkülönbségek is lehetnek két rendelő közt. Mivel még nem vagy 18, a TB támogatja is, így attól függően, hogy milyen készüléket kapsz (és hol!), olyan 60 ezer forint és a csillagos ég között bárhol lehet az ár. Az átlag (TB támogatással) olyan 80-120 ezer forint.
2012. jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én inkább az állandót (rögzítettet javasolnám. Igaz, hogy drágább, meg mindenki látni fogja, hogy fogszabid van, de nekem pl. a kivehető semmit nem ért...

2012. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem a kivehetős is nagyon szépen rendbe tette a fogaimat, pedig már 18 voltam, amikor kaptam.

Nemcsak éjszaka hordtam, hanem nappal is, ha otthon voltam.

2012. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nekem éjszaka fogszabályzóm van kb. 1 napja.:S sok mindent nem tudok róla.Csak azt hogy folyik a nyálam és nehezen nyelek.Csináltass állandót.Én is jobban jártam volna vele de éjszaki kell . Nem én akartam nem zavart volna ha gúnyolnak de a fogorvos azt mondta..:S
2012. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!