Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Használtatok már olyan fogkrém...

Használtatok már olyan fogkrémet, amitől tényleg fehéredett a fogatok?

Figyelt kérdés

Rengeteg féle fogkrémet lehet már kapni, ami fehérítő hatást ígér. Nekem ez sosem jött össze, pedig már annyit kipróbáltam. Mindennap mosok fogat, de akkor sem az az igazi fehér. Igaz kissé elvannak mozdulva a fogaim, így másképpen éri a kefe is, elvileg ennek is be lehet tudni.

Tudnátok valamilyet ajánlani, ami használ is?

Fogfehérítő cseppekben lehet bízni? :S Azt hallottam hogy tönkre teszik a fogzománcot.


2012. jan. 16. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Még én sem találtam olyan fogkrémet! A dokim viszont baromira nem ajánlja a fehérítést,sem az otthoni gyógyszertárban kapott cuccal,sem az orvosit,mert gyengíti a zománcot!
2012. jan. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hollywood White, Dm üzletekben
2012. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a válasz nekem is jól jött,köszi! :D
2012. jan. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bremai válasza:
Állítólag egy humbug az egész, nincs fehérítés, ami ne roncsolna és semmi nem épül vissza a fogadba. Ajánlott a kisfejű, puha, sűrű sörtés kefe.
2012. jan. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!