Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Orvosi fogfehérítésed volt...

Orvosi fogfehérítésed volt már? Mennyit fehéredett a fog?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok lámpás fehérítéssel kapcsolatba, hétfőn lesz megcsinálva a fogam és kíváncsi vagyok mire számíthatok...
2011. aug. 30. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Elég sokat használ.... viszont túl gyakran ne menj, mert akkor teljesen tönkreteszi a fogaidat. Ajánlom helyette a szódabikarbónás fogmosást.
2011. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
szódabikarbona is tönkre vágja a fog zománcot...
2011. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Yarra ***** válasza:
100%
Hát én nagyon szerettem volna, de a fogorvosom egyszerűen lebeszélt róla. Azt mondta a fogakat károsítja, és ő nem hajlandó bármi olyat tenni ami a páciense fogait károsítja. Szerinte fehérítés után hamarabb romlik a fog...
2011. aug. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A szódabikarbónás fogmosás egy baromság! Nem fehéríti annyira a fogakat, hogy megérje szét roncsolni a zománcot, ínyeket. Max 2 hetente 1x használható! Egyébként Beyond rendszerrel lesz csinálva nem a sínes megoldás ez már kíméli a fogzománcot, tartósabb is, tehát egyszer fogok menni csak. Az érdekel, hogy mennyit tud világosítani a fogamon...
2011. aug. 31. 18:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél éve voltam lézeres fogfehérítésen. Foganként 2300 ft volt, én összesen 55.000 Ft-ot fizettem.

Egyáltalán nem fájt, 45 percig tartott.

Igaz nem dohányzom és nem is borozok, teázok, de nagyon szépek még most is a fogaim. Engem sokkal magabiztosabbá tett a mosolyom. A tapasztalatom az, hogy nem lesz érzékenyebb a fog, és nem is sárgul olyan hamar vissza, de tenni kell érte. Én a blend a med 3D fogkrémjét használom már egy jó ideje.

Szerintem sokkal hasznosabb orvossal csináltatni, mint olcsó házi praktikákkal és ismeretlen krémekkel kenegetni a fogat!

2011. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, szerintem is szakemberre kel bízni az ilyet! De akkor végül is jó pár árnyalatot tud világosítani...?! Én "csak" dohányzom, de éppen leszokóban vagyok, egyébként az ételek is színeznek csekély mértékben.
2011. szept. 2. 17:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem genetikailag sárgák voltak a fogaim, de az orvos azt mondta, ez nem baj. Csak annyit jelent, hogy egészségesek. Sajnos arra már nem emlékszek, hogy pontosan hány árnyalattal lett fehérebb, de elég látványos volt a javulás. Idővel kicsit besárgulnak, de ezért írtam a blend a med 3D-t mert ezzel szerintem szinten lehet tartani. ( lehet, hogy más fogfehérítős fogkrém is jó, de én még csak ezt próbáltam).


Én nem bántam meg, hogy orvosi fogfehérítést választottam. :)

2011. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia. Túl vagyok a fogfehérítésen. Hát őőő, mit ne mondjak, látványosan fehérebbek a fogaim. Ilyet a szódabikarbóna biztos nem csinál! :D

A fog érzékenység neked mikor múlt el? A dokim 2 hetet mondott!

2011. szept. 13. 17:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Azóta visszasárgult valamennyit a fogad?

Milyen módszerrel csinálták neked?

2011. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen sajnos vissza, mert dohányzom... De egy árnyalatot és amúgy sokat fehérített rajta! Asszem a beyondal, lámpa + az a cucc amit ráken a fogra.

2011. nov. 13. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!