Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogszabályzóm van szabad-e...

Ha fogszabályzóm van szabad-e chips-et egyek?

Figyelt kérdés
Még csak 1 hete hogy feltették de már nagyon elegem van.Fájnak a fogaim,alig tudok enni.ááá...-.-
2012. jan. 22. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyen egy kis akaraterőt és bírd ki. Szabad chipset enni amúgy persze, de pont most nem ajánlom.

1) mert úgyanúgy rágni kell, vagy elszopogatni gondoltad?

2) teleragad a fogad vele és ha jól emlékszem, neked a fogmosás is baromi fájdalmas volt az első 2 hétben, ennyira érzékenyek voltak a fogaim.

Igyál turmixot inkább meg pépes-puhább ételeket. Túl lehet élni, csak ne hisztizz.

2012. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okés..megpróbálom.De mikor szabad kb. hány hét múlva chipset egyek?
2012. jan. 22. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz enni mindent normálisan és rendesen, alaposan fogat is tudsz mosni utána.
2012. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én rágni tudtam, harapni nem, szóval sztem ehetsz chipset, csak nagyon alaposan mosd meg a fogad után, nem lenne túl jó, ha a szépen leszabályozott fogaid kilyukadnának...


Egyébként nem akarlak elkeseríteni, de később is fog ennyire fájni, amikor majd állít a fogszabin a doki.

2012. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem is van lassan egy éve nekem is rohadtul fájt :D

Majd ha elmúlt a fájdalom utána ehetsz.Így nagyon fájdalmas lenne.Amúgy meg majd a fájdalom lassan el fog múlni.

2012. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehetsz bármit, ha nem fáj a rágás. Én inkább ilyen pépeset ajánlok, pl. joghurt, puding, krémtúró... Az jól hűsíti is!
2012. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekem áprilisba rakták fel a felső fogszabályzót, én egy pár nap alatt megszoktam, tulajdonkeppen rágón és olvasós cukorkán kívül bármit ettem. Chipset is. Szerintem ehetsz Chipset, de például nekem az a Spiralos Cheetos nagyon beleragdt a fogamba. A barátnőmnek kicsivel később az alsót is feltették, ő azzal eleinte semmit nem tudott enni. Chipset pláne nem, nem is szabadott neki szóval megpróbálkozhatsz akkor is ha mindkettő fent van, de szerintem nem túl biztonságos. Azóta nár lehet sőt biztos ettél chipset, szóval gondolom túl élted :).
2016. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!