Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két tűhegynyi apró fehér...

Két tűhegynyi apró fehér pötty a felső ajkamon, és kicsit fáj. Ez kialakuló herpesz lehet?

Figyelt kérdés
Alig észrevehető, csak annyit vettem észre, hogy ahogy kentem ajakápolóval, fájt azon a részen és elkezdtem keresgélni tükörben, van e rajt valami, akkor láttam meg a pici pöttyöket.Sosem volt még szájherpeszem így nem tudom az milyen...ez az lehet?
2012. jan. 28. 02:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem még nem volt herpeszem, de aftám igen. Az is pici fehér pötty alakú. Nem tudom hogy neked kívül vagy belül van, de az afta az tudtommal belül "terem". Eléggé fájdalmas vele enni, 1 hét mire elmúlik és glicosepttel tudod kenegetni, fertőtleníteni.

Ha kívül van akkor sztem herpesz. Lehet boltba kapni herpesztapaszt, ilyen átlátszó szerű valami és állítólag hatásos rá.


22/L

2012. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kívül van, épp az ajkamon, nem a vonalon vagy közvetlen mellette, ahogy a herpeszt láttam eddig...de nem is nőtt meg reggelre vagy ilyesmi, szóval nem tudom...nem fáj borzalmasan, épphogy érzem, ha megnyomkodom
2012. jan. 28. 12:56
 3/4 anonim válasza:
A kérdezőtől kérdezném, hogy sikerült e megoldani a problémát, mert nekem is megjelentek kb. egy éve.
2015. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem eltűnt pár nap alatt, mert nem is emlékszem rá... de ha már egy éve ott van, akkor lehet meg kellene nézetned :/
2015. júl. 22. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!