Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? 2 hete nagyon...

Mit csináljak? 2 hete nagyon fájt az egyik fogam. Szedtem rá dalacint, mert be is volt gyulladva. Amikor már nem fájt annyira elmentem fogorvoshoz. Többi lent.

Figyelt kérdés

Kihúzta, azt mondta hogy fertőzés van a fogamban. Most a helye már félig begyógyult, de elkezdett fájni egy másik fogam, ami kettővel előtte van. Néha belehasít. Nem akarom hogy ezt is kihúzzák.

Naponta legalább kétszer mosok fogat, figyelek rá, nem tudom mitől lehet. A fogorvos meg nem is mondott rá semmit, csak húzta és kész. Kívülről teljesen egészségesnek nézett ki a fog, és ami most fáj azon se látszik semmi.


2012. febr. 1. 21:26
 1/1 Tünderke13 ***** válasza:
Akkor lehet hogy rossz orvoshoz mentél..bár nem tudni hogy milyen volt az a fog amit kihúzott.. mindenképp kell csinálni róla egy röntgent ha kivülről nem látszódik semmi..és az megmutatja ha van vmi bibi!
2012. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!