Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig tart egy bölcsességfog...

Meddig tart egy bölcsességfog kibújása?

Figyelt kérdés
Nekem már több mint fél éve nő a fogam és még csak talán 1mm látszik ki de nem is az egész csak egy része és néha fájni is szokott de csak nagyon ritkán fordul elő. Ez nem gond vagy ilyesmi? Lent pedig a másik fogam akar szerintem nőni de elég piros és kicsit púpos is,de nem fáj meg ilyesmi. A fentiek miatt el kell-e mennem fogorvoshoz? 17/l
2012. febr. 2. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Evekig. Az enyem mar 1. 5 eve no es kb a negyede van kint. A doki nem tud vele mit csinalni max megnezi, hogy jol no-e, ha nem akkor kiszedik.
2012. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Évekig eltarthat. Nálam is az általad említett korban, pontosabban 14 évesen kezdtek neki a műveletnek. Most vagyok 25 és fél éves, és most bújtak ki teljesen.
2012. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!