Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés és szentkirályi...

Gyökérkezelés és szentkirályi kezelőben ír. Atok? Injekció lehet rossz?

Figyelt kérdés
Új fogorvosunk van, folyamatosan le akarnak húzni. Most is elküldtek rtg-re beutalóval adott helyre (ahova idáig mentem, nem fogadják el mert rossz a felvétel). 6900 lenne az rtg (plusz utiköltség). Hallotta, hogy a Szentkirályiba (BP) bemehetek tb alapon (bár nem tudom, hogy 40 vagy 47). Tényleg bemehetek? Hogy működik, első alkalommal is kell időpontot kérni, vagy csak megvizsgálnak és visszahívnak? Ráadásul azt sem értem, hogy gyökérkezelésnél is kaptam injekciót, de úgy fájt, hogy szó szerint sírtam. Gondoltam a sima tömésnél azért nem fog fájni, de annál is baromira fájt. Később meg nem tudtak vállalni (megjegyzem fájó foggal). Be kellett mennem a Stomatológiai Intézetbe, és ott olyan injekciót kaptam, ami mellett nem éreztem semmilyen fájdalmat. Itt ilyen még nem volt, itt mindig fájt minden fúrás hiába kaptam injekciót (pedig jól lezsibbadtam). Elképzelhető, hogy egy gyengébb, olcsóbb szert használnak?
2012. febr. 9. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán rossz helyre kaptad az injekciot.

Én maszekhoz járok évek ota,soha nem küldött még röntgenre,és nem volt vele problémám.

2012. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!