Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ma voltam fogászaton, mert az egyik lyukas fogamat kezelni kellett. Az orvos adott érzéstelenítőt, majd kiküldött egy 15 percre.

Ezután visszaültem a székbe teljesen nyugodtan, gondolván, hogy úgysem fog fájni. Mégsem így történt.

Annyira fájt, amikor fúrta, az összekulcsolt kezeimet teljes (!) erőből szorítottam, és nagyon le is izzadtam.

Egyszerűen nem létezik, hogy érzéstelenítő mellett ennyire iszonyúan fájjon.

Ugyanakkor a felső ajkam jobb fele még most is le van zsibbadva, tehát mégiscsak hatott.

De a fogamnál mintha egyáltalán nem is hatott volna.

Ez mitől lehet? Csütörtökön megint megyek, és nem tudom, mit mondjak...


2012. febr. 14. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha annyira fájt, miért nem jelezted pl kézfeltartással? Gyulladt a fogad? Ha igen, talán ezért nem zsibbadtál el rendesen, esetleg rosszul adta be a szurit... Nálunk ilyenkor adnak még egyet. Tessék szólni a dokinak.
2012. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy gyulladt lenne.


Az ajkam rendesen lezsibbadt, még most is béna egy része.

Az ínyem is teljesen érzéketlen volt a kezelt területen, viszont fogfúrás mégis elképesztően fájt. Talán a térdficamhoz tudnám hasonlítani.


Mindenesetre csütörtökön szólok az orvosnak.

2012. febr. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!