Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy fogtechnikus jól keres?

Egy fogtechnikus jól keres?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
ahova én jártam, ott 1 hónapos szabadságra mennek évente.(egy ilyen húzáshoz jól kell keresni szerintem). ha meg ezt akarod csinálni, akkor spórolj ezerrel a gyakorlatra, mert ott pénzt kérnek.
2012. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PetFen ***** válasza:

Ha alapítasz saját technikát akkor jobban,de alkalmazottként sem fizetnek rosszul ...

Ha most akarod elkezdeni én lebeszélnélek róla ! Én tavaly végeztem ,de otthagytam !(igaz azóta fogorvosnak tanulók..)

2012. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most akarom majd kezdeni. Miért hagytad ott?
2012. febr. 19. 11:11
 4/4 PetFen ***** válasza:

Sejtettem,hogy még nem kezded el a fogtechnikát a kérdésből ítélve:)

Hogy miért hagytam ott ? Érettségi után nem sikerült a felvételi a fogorvosira ,és akkor ,hogy fogakkal azért "kapcsolatban " legyek elkezdtem és be is fejezetem a fogtechnikus sulit ,és szeptembertől fogorvosnak tanulók!

Igaz,így három évem elment egy szakma elsajátítására ,de ez csak az előnyömre válik /vált..

Fogtechnika ,nem egy egyszerű munka ,sok precizitást ,kitartást,szorgalmat igényel és állandó tanulást ,lelkesedést ..ha egy munka nem sikerül ,sokszor ha nem s te vagy a hibás,hanem az orvos ,akkor is te leszel a hülye ,ebből a szempontból is jó volt nekem ez a 3 év,hogy én biztos más szemmel fogom a technikus munkáját nézni ,mint más orvos..

2012. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!