Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van vmi "csodaszer" amitől...

Van vmi "csodaszer" amitől hamarabb begyógyul a seb?

Figyelt kérdés
Jó ideje ki van állandóan száradva a szám nagyon,hiába kenegetem labelloval egyszerűen nem hat... ki van repedezve,és sajnos sokszor letépem a bőrt többek között tegnap is ezt tettem és csúnyán sebes lett,persze tudom nem kellett volna,de egyszerűen nem tudom megállni hogy ne tegyem meg :S És szeretném ha holnap estére haloványabb lenne vagy elmúlna,fontos lenne :S
2012. febr. 17. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szenvedek télen, nekem sem használ a szőlőzsír. Én vazelint szoktam venni a patikában (kis kiszerelés párszáz forint), azzal kenegetem, már 1-2 nap után jelentős a javulás, szóval én azt ajánlom.
2012. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) De holnap estére jó lenne egy jelentős javulás mert egy pontban a seb a számon fekete és ez nagyon ronda,nem szeretném ha bárki is meglátná :S
2012. febr. 17. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Hát ez sajnos olyan gyorsan nem fog elmúlni. Holnap vegyél vazelint, és kenegesd vele. Mondanám, hogy lemoshatnád kamillateával, de jobb lenne, ha minél kevesebb nedvesség érné. De pár napba beletelik sajnos.

2012. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nagyon köszönöm a válaszodat :)
2012. febr. 17. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
szívesen:)
2012. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gift ***** válasza:
Én is évek óta ezzel a problémával küzdök, vazelin nem használt, voltam vele 2 borgyógyásznál is de nem tudtak adni rá megfelelő gyógyírt :( ha vki majd esetleg tud..írjon köszönöm
2012. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!