Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek jól döntöttem...

Floraa1995 kérdése:

Szerintetek jól döntöttem Lelkiismeret furdalásom van a fogszabályzó miatt?

Figyelt kérdés

szerintetek jól döntöttem Lelkiismeret furdalásom van a fogszabályzó miatt??


16 éves vagyok és jövőhéten rakják fel a fogszabályzómat, igazából szépek a fogaim csak az első kezd kintebb jönni és volt egy rossz napom és sírtam miatta mert eddig szépek voltak, nemis látszik csak nagyon közelről és úgy voltam vele, hogy inkább most legyen, mint megbánjam 4év múlva, de egy fogat ki is kell húzni..


2012. febr. 18. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még nem is látszik akkor minek fogszabi? Ha most mozdul el akkor nem lett volna elég éjszakai hogy helyben tartsa? Fogszabi után is elállhatnak a fogaid szóval lehet hogy a semmiért lesz fent.

2012. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
éjszakai nem lehet mert nem fér el a ogam mert kiszorítja a többi és ép ezért kell fogathúzni hoyg elférjen
2012. febr. 18. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél hogy felrakatod. Inkább most, még amikor kialakul a baj, akkor tegyék helyre, hogy utána ne legyen vele gond...:)
2012. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. :)

minél előbb, annál jobb. ha még kicsi a gond, könnyebb lesz helyrehozni:)

nekem lassan 3 hónapja van fent, és látható javulás. iszonyatosak voltak a fogaim, ahhoz az állapothoz képest már egészen szépek:)

2012. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!