Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó műfog esetén?

Fogszabályzó műfog esetén?

Figyelt kérdés
Régen letört az egyik felső fogam, porcelánfog lett a helyén. Így már ugye nem lehet fogszabályzót viselnem, ugye?
2012. febr. 18. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
De lehet, csak a felragasztással így gondok lehetnek,d e mindent meg lehet oldani.
2012. febr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nagilum ***** válasza:
Egyszerűbb kicseréltetni a műfogat. :) a többire meg szerintem miért ne?
2012. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De hogy lehet szabályoztatni az egész fogsoromat, ha az egyik fog porcelán és be van ragasztva? Így már teljesen lehetetlen, vagy van valamilyen megoldás?

Szeretnék fogszabályzót, de nem tudom, nem törne ki a beragasztott fog a fogszabályzó nyomására?

2012. febr. 19. 00:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajj,. basszus, mondom, hogy meg lehet oldani.

De én most hiába kezdeném el neked itt fejtegetni, hogy mit és hogy, nem lenne értelmi, mert azt sem tudom, hogy koronád van, hidad van, implantátumod van...a "műfog" elég tág fogalom... menj el dokihoz, majd ő elmondja lehetőségeket.

Bocs, de nem vagyok most a türelem tetőfokán. :D A lényeg, hogy ez ne tartson vissza.

2012. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké-oké.

Koronám van porcelánból. Gyökérkezelve lett a fog, aztán lecsiszolta a doki és ment rá a porcelánkorona.

Csak azért kérdeztem, mert harapni se merek vele, nehogy letörjön, hát még ha állandó nyomásnak van kitéve a fogszabályzó miatt...ezért nem tudtam, hogy lehet-e.

2012. febr. 19. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!