Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a legjobb gyulladáscsökkentő?

Mi a legjobb gyulladáscsökkentő?

Figyelt kérdés

Ma voltam fogdokinál, gyökérkezelésem van folyamatban, nagyon gennyes gyulladt a fogam környéke, a svédcsepp használhat rá? Adhattok még jó tippeket!

Lázas vagyok tőle, szerintem a fogam miatt gyulladt lehet már az arc és homloküregem is, mert fáj az egész fejem, és csurog hátra a váladék, pedig nem vagyok felfázva.


2009. jún. 5. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
dalacin az nagyon-nagyon jó! de azt csak receptre adják, úgyhogy mindenképen írass fel holnap a fogdokiddal, vagy ha nem tudod elérni akkor házidokival. nekem már az első használt, igaz végig kell szedni, de hidd el, nagyon jó
2009. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
A kamilla. A Te esetedben viszont a patikus, aki majd megmondja, hogy mi a legjobb!
2009. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de jó, dalacin és kamilla is van itthon :)

már kaptam gyökérkezelő hatóanyagot, olyan mint a svédcsepp, kánforos aromája van, kissé mentolos.

most még ott is fáj az arcom, ahol eddig nem, mintha az injekciótól lenne izomlázam. Csak hőemelkedésem van 37:5 max, de mégis nagyon ráz ah ideg, lehet zsebláz is?

2009. jún. 5. 00:37
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem nem tört benn semmit, igaz gyulladt volt, de nem volt rossz fog, csak letört, és gennyes sem volt, csak két injekció kellett mire használt, fáj a fejem, magas a vérnyomásom, ja és a kemény amire zat hittem fog darab az az állkapocs csont egy része,.... áuhhh

napok ótal ázas vagyok, foghúzás előtt is rázott a hideg,

még ilyen nem volt eddig... már reggel 38:2 volt, és lázcsillapító fájdalomcsillapító gyulladáscsökkentőt szedtem, attól csak bekábulok

éh gyomorral meg nem jó, de étvágyam meg nincs, csak szédelgek ... izomláz lehet attól is hogy kinyitottad a szád foghúzáskor pl, meg a szuritól is :)

hát kamilla az jó, meg a svéd csepp, a házi pálesz :)

hideg vizes borogatás, jegelés

jó erős rágó :)

2010. márc. 3. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hé-hé! A Dalacin antibiotikum! Nem gyulladáscsökkentő! Amit otthon találtál, ne vedd be, vagy ha már bevetted irasd fel a dokival gyorsan, és amit ő ad, azt szedd be végig!

Nálam egyébként gyökérproblémánál csak az Aspirin segített, semmi más.

2010. márc. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van aspirinem, meg algoflex
2010. márc. 4. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!