Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb gyulladáscsök...

Melyik a legjobb gyulladáscsökkentő pattanás ellen?

Figyelt kérdés
Nem is igazán pattanás, hanem egy hatalmas gyulladás. De nagyon feszül meg fáj és holnap iskola.. légyszi aki tud valami nagyon hatásos módszert...
2011. szept. 18. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

borogasd kamillateával, vagy esetleg kamillakivonatot tartalmazó krémmel kenegesd...

ez gyulladáscsökkentő és még hidratál is :)

2011. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is vannak ilyenek, nem vagyok pattanásos, csak néha vannak ilyen gyulladt, feszülő pattanások. Ha neked is gyakrabban van, kipróbálhatod a pattanások elleni tapaszokat. Ezek gyulladáscsökkentő szerekkel átitatott fóliák, éjszakára kell a pattanásra feltenni, reggelre kisebb lesz és nem fáj. A rossmannban is lehet kapni, 20-25 darab van egy csomagban, kb 500 forint, nekem bevált:)
2011. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
3%-os hidrogén-peroxiddal folyékonnyal ecseteld.Leszárítja pár nap alatt.
2011. szept. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!