Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas fog miatt lévő szagot...

Lyukas fog miatt lévő szagot mi veszi el a legjobban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rágó, de esetleg valami más?


(Nem gúnyolódni!)


2012. febr. 24. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen fogat nem kell hagyni, hogy teljesen tonkre menjen, mivel meg megmentheto, tehat elkell menni fogorvoshoz, aki betomi azt.

A fogadban lerakodnak az etelmaradekok, amit nem tudsz tisztitani rendesen, igy az rohadasnak indul, ami eleg buzos, amitol igy megszabadulni nem fogsz. VAgy kihuzatod a fogadat, amiert kar lenne, vagy pedig siman betometed, hogy megszuntesd a szajszagodat!

2012. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
El is akarok, és fogok is menni fogdokihoz, csak most per pill. nincs 16eFt-om. A körzeti meg azt mondta, hogy nincs semmi baj a fogammal. Pedig tudom, hogy van! :S
2012. febr. 24. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
lyukas fog,és nincs semmi baj?? Azért büdös,mert szuvasodik..Azért ez elég nagy baj ám..Azt se értem,hogyha nincs pénzed rá,akkor miért nem mész az SZTK fogorvoshoz.Ingyen betömik,vagy ha menthetetlen akkor kihúzzák. Az Sztk-ban is vannak nagyon jó fogorvosok,sőt ha belegondolok a legtöbb SZTK fogorvos valahol maszekorvos is.
2012. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom..nálunk az sztk-ban csak sürgősséggel látnak el vagy húznak. Azt mondják, hogy ne oda menjek, hanem a körzeti fogorvoshoz, aki pedig egy sintér!

Annyira pedig nem menthetetlen a fogam, hogy húzni kelljen. Nem fáj, meg semmi, csak érzem, hogy büdi.

2012. febr. 24. 09:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Sztk nem sürgősségi..Téged leráztak.Tessék bemenni az SZTK-ba,kérni egy időpontot a fogorvostól.
2012. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!