Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 11 évesen sárga fogak mennyi...

11 évesen sárga fogak mennyi idő mire fehérebb lehet?

Figyelt kérdés

Ha 11 évesen sárga fogaim vannak és naponta 2x fogat mosok akkor mennyi idő mire esetleg kisseb mennyiségben de fehérebb lesz?


És ugyanez ha napi 1x (Reggel) Mosok fogat?


2009. jún. 6. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hónap alatt egy színfaktorral fehérebb lesz de csak ha nem eszel közben sok édességet.
2009. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha napi kétszer mosol fogat és sárgák a fogaid az nem jó, valószínűleg nem jó technikával mosod , de ezt a sulifogásznak kellene megtanítania
2009. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Napi kétszeri fogmosással pont annyival lesz fehérebb, mint amennyit eddig fehéredett. Ugyanis az a természetes, ha naponta kétszer mosunk fogat.

Napi egyszeri mosással valószínűleg változatlan lesz.

2009. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azért kérdezte, mert eddig nem 2x mosoott naponta! Ha napi egyszeritől is fehérdésre számítasz, az azt jelenti, hogy eddig sose mostál? Akkor ne csodálkozz, hogy sárga, majd jól elromlik az összes és ki fogják húzni! Amúgy minél többet mosod, annál fehérebb lesz! Sztem amíg fehéríted, addig minden étkezés után moss, aztán pedig szokj rá a napi kétszeri fogmosásra és folytasd ezt életed végéig :)
2009. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Pontosan XD eddig 1x mostam. De nem volt olyan hogy nem mostam... tehát így egy választ dobnátok?


Mennyi idő?

2009. jún. 7. 01:11
 6/12 anonim ***** válasza:
1-2 hónap és látszani fog az eredmény, ha jól mosod
2009. jún. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én 17 éves koromig napi egyszer mostam, csak akkor msotam este ha mentem valahova, leszartam kb. de meg is lett az eredménye, mert járhatok fogdokihoz emiatt, de amióta kétszer mosom azóta nincs újabb lyukas fogam
2009. jún. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és még valami a Fanta Pepsi akadályozhat időt? ha igen mennyit?
2009. jún. 7. 01:15
 9/12 anonim ***** válasza:
mindegy mennyi ilyet iszol, mert valaki literszámra vedeli és semmi baja nincsen tőle, valakinek meg hamar tönkremegy tőle a foga
2009. jún. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jézusom napi egyszeri fogmosás...meg kóla:S ne csodálkozz...
2009. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!