Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzósok!...

Éjszakai fogszabályzósok! Mibe tartjátok a fogszabályzót? És hol lehet venni valamilyen tartót?

Figyelt kérdés

Már láttam másoknál ilyen dobozt, de hol lehet olyat szerezni? Meg amúgy bármilyen doboz jó hozzá?

Bocsi a kérdésért csak tegnap kaptam a éjszakai fogszabályzómat és még nem tudok róla sok mindent. :)

A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek! :)


2012. márc. 1. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a fogtechnikusnál, ahol megkaptam a készüléket, ott tudtam venni hozzá tartó dobozt is. Szerintem ott járj utána, vagy a fogdokidnál. Párszáz forintért lehet venni.
2012. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a fogszabival együtt kaptam.
2012. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is a fogszabályozóval együtt kaptam . De amúgy meg tök teljesen mindegy, bármilyen más dobozba tárolhatod , bár én fogszabályozó tisztító folyadékba szoktam tárolni napközben.
2012. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen én is vele együtt kaptam.
2012. ápr. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!