Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk fogorvosnál mennyi a...

Sztk fogorvosnál mennyi a várakozási idő?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
városfüggő, orvosfüggő. Én fél órával rendelési idő előtt oda szoktam menni, hogy ne kelljen sokat várni. De van, hogy egy emberrel is sokat szöszöl az orvos, aztán akkor hiába vannak csak ketten előtted, akkor is 1 órát kell várni :S
2012. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak időpontra lehet menni, ez néha 3-4 hét várakozás, de akkor is kell várni sokszor 1 órát is, mert mindig csúszik a rendelés.
2012. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! én pont ma voltam kőbányán az egészségházban! mindig van 1 ügyeletes orvos, akihez nem kell időpontot kérni! eléggé féltem, hogy hú, hű, és egy tündér doktornőt fogtam ki, várnom sem kellett, 8ra mentem, 9kor már kint voltam. ja,és kb senki nem volt, rajtam kívül egy pár ücsörgött még ott :)
2012. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, és nem sos-ben mentem, nem is fájt a fogam meg semmi, szóval ne olyan sürgősségi ügyeletre gondolj!
2012. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer ambulancián voltam, de ott csak ugye sürgősségi ellátás van, nem kellett sokat várnom. De múltkor sztk-szájsebészeten kb. 3 órát ücsörögtem, mire behívtak...
2012. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, elmentem, egy élmény volt, 5 óra várakozás után mondta a doktornő, hogy jöjjek vissza a szájsebészetre 2 hét múlva. Nem tudok aludni, úgy fáj a fogam, volt egy pótolt fogam, kitörött a fele, csak ki kellene húzni.
2012. márc. 3. 00:31
 7/7 anonim ***** válasza:
:( próbáld meg a cataflamot, hátha segít, és a corsodyl öblögetőben van helyi fájdalomcsillapító is! esetleg ha jüfej a háziorvosod, és TÉNYLEG nagyon fáj, kérj lidocain spray receptet, azt ráfujod és ezerszer jobb lesz. tulképp ugyanaz, mint az injekcio, csak ez fújós.
2012. márc. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!