Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kapok igazolást a fogorvosnál...

Kapok igazolást a fogorvosnál előző napra? Ha a munkahelyemen éjszakás vagyok

Figyelt kérdés

ha a munkahelyemen éjszakás vagyok és nekem másnap délelött kell mennem.így meló után egyből mehetek,még fogat mosni sincs időm h hazajöjjek,így meg elég tré... meg amugyis...

Szabit nem akarnak adni előző estére. Csak tömni fogják a fogam aznap este bemennék már dolgozni


2012. febr. 7. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Telefonálj oda előre, és akkor előre megírják valszínű neked, sok helyen nem szeretnek visszamenőleg adni, van ahol nem is lehet. De ha megeresztenél egy telefont, és ezt elmondod biztos adnak.
2012. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a munkahelyeden nem tudsz fogat mosni?

Nem értem minek igazolás...bocs:-S

2012. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát akkor az lesz hogy oda telefonálok és elmondm hogy milyen helyzetben vagyok
2012. febr. 7. 17:54
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg tudnám mosni a fogam a munkahelyemen is végül is mert vannak csapok,de annyira büdösek a wc-k,meg koszosak(pedig van takarító a gyárban) hogy inkább nem tenném. Még pisilni se megyek ott,mert belépek és már fordulok is ki.

Meg azért az is elég megterhelő ám h éjszaka dolgozok,és akkor egyből fogorvoshoz menni,így is eléggé félek. Meg egy frissítő zuhanyt se tudnék venni amitől kicsit felébrednék.


Pedig aztán van még tavalyról 6 nap szabadságom,nem értem hogy miért nem lehet egyet kiadni.

2012. febr. 7. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
:S értem...hát ez esetben próbálkozz:)
2012. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!