Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet ez az oka hogy ennyire...

Lehet ez az oka hogy ennyire tönkrementek a fogaim? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A fogaim egyszer csak elkezdtek kettétörni.. szó szerint :S Szinte egy épp fogam se maradt és mind ez röpke 6 hónap alatt súlyosbodott ennyire el. Eddig csak simán annyi gondom volt hogy tömetni kellett.. 23 éves vagyok és ez elég kellemetlen.. nem mosolygok és nem ismerkedem miatta de anyagiak nem teszik lehetővé hogy most megcsináltassam őket.. 12 éve van egy betegségem ami miatt szinte minden hónapba 4-5 napom azzal telik hogy hányok. reggeltől estig.. ilyenkor kórházba vagyok és infúzión vagyok.. nem vagyok buliémiás semmi ilyesmi hogy magam hánytatnám.. ez a betegségem miatt van és nem tudok ellene tenni... szerintetek ennek lehet köze ahhoz hogy így tönkrementek a fogaim -? minden nap mosom a fogam..! kivéve mikor a kórházba vagyok ugye akkor két hányás között ezzel senki nem foglalkozik és hibába is próbálnám megmosni csak ingerel és újra hánynom kellene... de ez annyira taszít még engem is :S vagy ennek semmi köze nincs ehhez ? :S
2012. márc. 3. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A gyomorsavad marta fel a fogzománcot, és attól törtek el a fogaid.
2012. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha lesz pénzed, rakass fel mindegyikre porcelán koronát, az nagyjából megvédi :S és minden hányás után állítsd vissza a ph-t
2012. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!