Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ismeri valaki a Duna Dentál...

Diácska12 kérdése:

Ismeri valaki a Duna Dentál fogászati klinikát? A Budapest, Duna ut 3 szám alatt vannak. Fogfehérítési akciót inditottak.

Figyelt kérdés
Ide szeretnék elmenni csak sajnos nem tudom milyenek a tapasztalatok. Ha valaki járt már ott és leírná a véleményét azt nagyon jó lenne!
2012. márc. 5. 08:51
 1/4 anonim válasza:
29%

Én fogfehérítésen voltam tavaly év végén, ami szerencsére hatásos volt. Amúgy nagyon kedves, barátságos csapat, jó érzés volt ott lenni. Januárban Édesanyámat vittem kivehető fogsorra, mert náluk elég jó árban van. Édesanyámnak azóta nem volt semmi panasza a fogsorra. Én csak ajánlani tudom őket.

A weboldaluk: www.dunadental.hu

2015. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de lehet, hogy van, akinek még hasznos a válasz, nekem az lett volna, ha időben olvasom valaki más véleményét az említett fogászatról.


2016 Karácsony előtt voltam akciós fogfehérítésen, amihez ajándék fogkőeltávolítás is járt (ez ugye elengedhetetlen a szép és eredményes fogfehérítéshez).


A hely szimpatikus, bár parkolni nehéz (mondjuk ez önmagában nagyon is mellékes). A dentálhigiénikus hölgy szimpatikus, közvetlen, a fogorvos úr szintén kedves, és emellett néha zavaróan flörtölős. De mindegy, erről nem muszáj tudomást venni, bár amikor szét van feszítve egy műanyag izével a szád, és a nyálszívó búgva szörcsög a nyelved alatt, akkor ez a flörtölős téma enyhén azért groteszk tud lenni. Sebaj. Maradjunk a lényegnél: A fogkőeltávolítás nagyjából 5-7 perc volt, kicsit itt-ott megdörgölte a kedves dentálhigiénikus 2 féle rezgő csodával, csak az íze kedvéért. Véleményem szerint ez abszolút hatástalan, de ne legyünk rossz indulatúak, haladjunk tovább az eseményekben. A fogfehérítés 50%-ban peroxidos, 50%-ban a hölgy saját maga által kikevert kencéjével történt, amivel nem lenne semmi baj önmagában....talán... 2X15 percet töltöttem a LED-lámpa ölelésében, majd izgatottan emeltem magamhoz a kis tükröt, hogy végre láthassam az eredményt. A fogaim csíkosnak, és töröttnek tűntek (nyugatlom, töröttek azért nem voltak, de annak tűntek a csíkoktól), de azt mondta hölgy, hogy 1-2 nap és a csíkosság elmúlik. Igaza volt...ebben. A fehérség? A szemfogaim jelentősen sárgábbak voltak a többi fogamnál, ez a különbség csökkent, és a többi fogam is kicsivel mintha fehérebb lenne. 19.000 ft-ot fizettem. Megérte-e? Igen! Hogy miért? Azért mert idővel a hiúságom miatt biztosan kifizettem volta 60-70 ezret is, és valószínűleg akkor is csak ennyi lenne az eredmény, így összességében olcsón megúsztam, ahhoz képest. A fehérség nem jelentős, de egyszer ki kell próbálni. "Olcsó húsnak híg a leve?" Vagy a drágának is? Ezt egyelőre nem tudom, de ha több pénzem lesz, elmegyek egy olyan rendelőbe, ahol nem a folytonos "rendkívüli" akciókból élnek, talán ott jobb a minőség, és látványosabb az eredmény. "Karácsonyi fogfehérítési akció"; "Újévi fogfehérítési akció"..... Már várom a "Kért fehér fogakat a nyuszitól"-címűt.

2017. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kellemes a légkör, nagyon precíz, jó csapat! Mindenki rendkívül türelmes, barátságos, ami szerintem fontos egy fogorvosi ellátásnál. Fájdalommentesen dolgoznak! Én csak ajánlani tudom:)
2018. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hihetetlen, de amit csináltak azzal nagyon elégedett vagyok. Nagyon jó érzés tele szájjal mosolyogni annyi idő után!
2019. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!