Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Előröl kell kezdeni az egészet?

Előröl kell kezdeni az egészet?

Figyelt kérdés
6 hónapja gyökér kezelték a fogam raktak bele ilyen rágó szerű tömés 10 nap múlva kellett volna visszamenni de elfelejtettem elmaradt így elhúzódott nem nem is volt semmi baja csak ma kiesett a tömés és eszembe jutott hogy vissza kéne menni előröl kezdi az egészet a fogorvos ?

2012. márc. 8. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki kell tisztítania, de nagyon vigyázz nehogy belemenjen étel, mert elfertőződik és a vége húzás lehet, jobb ha azonnal mész.
2012. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most influenzás vagyok + 3napja lázas de csak láz csökkentőt szedek így is elmehetek ? úgy emlékszem nem ad semmi érzéstelenítőt
2012. márc. 8. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajjaj, influenzásan nem illik oda menni, hiszen az fertőz.
2012. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úgyse eszek valami sokat most kerülöm majd a tejes dolgokat öblögetek meg sűrű fogmosás ameddig el nem múlik
2012. márc. 8. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:
jobbulást
2012. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. márc. 8. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Jobbulást :)

Az a tömés egy ideiglenes tömés volt, ami egy idő után magától kiesik. Sajnos tényleg előről kell kezdeni a kezelést egy újabb ideiglenes töméssel. Legközelebb ne felejts el visszamenni egy héttel később. Így influenzásan én a helyedben még várnék egy kicsit, amíg jobban nem leszel.

2012. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!