Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mennyi idő kell neki,...

Vajon mennyi idő kell neki, hogy újra akarja kezdeni ezt az egészet velem? És ha szerelmes belém, akkor vajon mennyi idő után keres meg?

Figyelt kérdés

A barátommal 6,5 hónapja vagyunk együtt, és sajnos most jutottam el a beteges féltékenykedés szintjére, továbbá oda, hogy egyfolytában gyanúsítottam, és megvádoltam a megcsalással, azzal hogy nem szeret, hogy hazudik stb.

Bár nem találtam nála semmilyen bizonyítékot… és tudom is hogy nem csalt meg, és nemis tenné. De besokalt, nemrég beszéltünk, tegnap megint balhéztam vele, a semmiért, ma meg nem is kerestem…pedig várta hogy dobok rá egy sms-t mert általában, sőt az esetek 90%-ban ő keres engem. Kerek perec megmondta, hogy ebbe belefáradt, nem tudja már tovább bizonygatni hogy szeret, nemérti miért nem hiszem el neki…pedig nem egy szélhámos, bunkó, megcsaló senkinek ismertem meg, aki megvezet (ezt így mondta) de Ő ezt már nem bírja energiával, (2 hónapja csinálom ezt vele).

És azt mondta, hogy ez így nem megy, mindkettőnkre ráférne egy kis idő egymástól külön. Kérdeztem hogy most mégis mennyi időre gondol? Azt mondta, hogy nem mond konkrét időt, de kicsit szüneteltessük a dolgot, mert neki ehhez ilyen formában nincsen kedve, hogy én mindig igérem, hogy változom, és bízom benne, de ez mulandó dolog, és csak 1-2 napig bírom. Szóval nem mondott konkrét időt, szerintem azért nem, mert nem tudja hogy meddig bírja ki nélkülem.

Ő 20 éves, én 17vagyok.

Nem adott okot a bizalmatlanságra. (csak az előtte lévő 1,5 hónapig tartó kapcsolatomban is bizalmat kért a srác, aztán lelécelt az exével, meg is csalt vele.)

Már most hiányzik, szerintetek mikor fog újra megkeresni, és ha szeret, akkor kb. mennyi ideig bírja ki nélkülem? Nem akarom én keresni, mert Ő mondta hogy kicsit hagyjuk ezt, megvárom míg lehiggad, nem akarom felkavarni.

De nekem már most rossz, és skypeon beszéltünk, és mondta hogy akkor Ő megy... de nem akarta letenni, és elvékonyodott a hangja is... elcsuklott neki... lehet hogy sírt (férfi létére szokott)

Mit csináljak most a napokban nélküle...? :( Hiányzik már most. Olyan ugye nincsen, hogy kiszeret belőlem...?


2010. máj. 17. 18:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
szóval ha nem lenne tiszta: 2 hónapig balhéztam vele a semmiért, és Ő ezidő alatt is a szerelmét bizonyította nekem, pedig megaláztam...de ő akkor is keresett, hívott, eljött a találkákra, és igényelte a társaságomat. És belefáradt mára ebbe, hogy hiába mutatja felém amit érez és zárkózott vagyok plusz még gyanúsitom is.
2010. máj. 17. 19:00
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

szüneteltetni=szakítani.

buktad.

2010. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ja igen, ezt elfeljtettem irni, hogy a szakítást meg meri mondani. Rá is kérdeztem, azt mondta Ő nem szakít velem, csak nekemis lekéne higgadnom, hogy tudjak mit akarok vele, és hogy megbízzak benne. Szóval nem szakítottunk... azt megmondaná, ezt biztosan tudom.:)
2010. máj. 17. 19:05
 4/22 A kérdező kommentje:

De légyszives ilyen beszólásokat ne irjatok, hogy KIDOBOTT, stb.

Csak ha tudtok akkor segítsetek és ha tudtok adjatok választ a kérdésemre, ha nem akkor köszönöm, hogy elolvastátok...

2010. máj. 17. 19:08
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

akkor lehet, hogy most nem szakít, de gondolkodik rajta.

és előbb utóbb szakít.

2010. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem adhat még egy esélyt, ha valóban szeret, de CSAK rajtad múlik, hogy együtt mardtok vagy sem.
2010. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb szakít. Gondolom most majd megbeszéli valakivel, tanácsot kér fiú, vagy lány baráttól. Én a szakításra biztatnám, mert amit csinálsz az nem a szerelemről, a tiszteletről szól. Elképzeltem, ahogy a haverjai mondogatják, hagyd ott a csajt, nézz körbe, van aki nem szivat. (fiúk között nőttem fel, hallottam sok ilyen sztorit)

Én nem keresném, hagynám, hogy leülepedjen benne a történtek. Okulj, s ne tedd többet.

2010. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De várok tippeket, hogy ha keres akkor mennyi idő után fog?

2010. máj. 17. 19:32
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem 4-5 nap. Ha tovább tart akkor.... :(
2010. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
1 7
2010. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!