Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szoptatok, és mindig bevan...

Csc kérdése:

Szoptatok, és mindig bevan gyulladva a fohínyem, gongisolt használok néha jo néha nem? Mi az ami 100%-ban elmulasztja?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a gengigel gél segített egyedül, nagyon drága, de sokáig elég, (6 hónapig felhasználható felbontás után), jól be kell vele dörzsölni az ínyt, pár nap után már rendbejön. Akkor vettem meg, amikor már mindennel kudarcot vallottam.

[link]

2012. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Curasept gél 212-es, de lehet, hogy eggyel erősebb kell.

Ha fáj, vagy legalábbis kellemetlen érzés, akkor próbálkozz először a Tantum Verde folyadékkal, abban van egy kis érzéstelenítő, és természetesen a gyulladást is csökkenti.

/Egy dentalhigiénikus/

2012. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mosd akkor is, ha fáj, és ha vérzik is. Óvatosan mosd át 3%-os Hyperol oldatba mártott vattával. Klion kúpot olvassz fel láng felett, kenj be vele egy hurkára hajtott steril gézlapot, és tedd az ínyedre pakolás képpen. Hagyd rajta 20 percig legalább. A fogköveidet távolíttasd el, a rossz töméseket cseréltesd ki, a lyukas fogaidat tömesd be.
2012. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!