Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma húzták ki a fogam, és azt...

Ma húzták ki a fogam, és azt mondta a doki, hogy ne egyek ma semmit, de már nagyon éhes vagyok, ráadásul szoptatok is, és muszáj lenne ennem. Mit ehetek? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Puha, pépes dolgokat nyugodtan ehetsz, de vigyázz, hogy ne nagyon menjen a húzott fog oldalára. tejet, tejterméket és tejes ételeket nem szabad enni 1-2 napig, mert erjedésbe kezd a nyílt sebben és komoly gyulladást okoz. viccen kívül, vegyél bébiételt. én is azt ettem, amikor húzták a fogam. vannak köztük tök finomak is, ha megeszel 2-3 üveggel, már nem leszel annyira éhes. kb 2 nap múlva már ehetsz normálisan.
2009. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ma húztak fogat. De nekem csak annyit mondott a szájsebész, hogy pár óráig ne egyek, utána kerüljem a fűszeres ételeket, valamint a tejtermékeket kb. 3 napig. Azt mondta, a másik oldalon nyugodtan egyek, csak vigyázzak, nehogy a fogam helyére bekerüljön valami kajamaradvány, mert begyulladhat.
2009. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!