Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogko eltavolitasa?

Fogko eltavolitasa?

Figyelt kérdés
Ma delutan megyek vissza a fogorvoshoz, 2 hettel ezelott voltam, de gyulladt volt a fogam igy kaptam antibiotikumot, azt mondta h ma a fogkoveket ( tobb fogamon is van ) fogja eltavolitani. de hogyan? faj? szurit is ad elotte? felek :(

2012. márc. 15. 06:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Fölösleges a szuri, nekem egyáltalán nem fájt, ultrahangos berendezéssel szedte le, majd polírozta, utána nagyon kellemes érzés van a szájban.
2012. márc. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kell szuri, egy valamilyen eszközzel lecsiszolja - bocs, nem tok jobb szót - a fogadról a cuccost. Helyes az eszköz, de nekem egyetlen fogamnál fájt csak, de az amúgy is érzékenyebb.

Kb. fél óra alatt megvolt, annyi, h vérzett az ínyem, de fájdalmat nem éreztem.

2012. márc. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csiszolas, ami nem fajdalmas, csak kellemetlen!
2012. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mennyire vagy fogköves. ha csak a felszínről fogja leszedni az időnként kellemetlen lesz, de érzéstelenítés felesleges. viszont, ha az így alól is kiszedi, akkor már kapsz injekciót is.
2012. márc. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hat bizok bennetek nagyon ! mert ha tenyleg nem faj, akkor megprobalok megnyugodni meg most.

a verzes az remelem nem lesz nagyon sok, mert verhigitot szedek, nem akarom h befojasolja majd az eredmenyem.

koszi hogy irtatok

2012. márc. 15. 07:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy vérhigítót szedsz, figyeljen oda, hogy ne sértse fel az ínyedet csiszolás, piloírozáskor...nekem nem fájt, max kicsit kellemetlen, de egyáltalán nem vészes :).
2012. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ha az iny alol is kiszedi? aaaaaaaaaaaa neilyezgess :( tenyleg van ilyen? :( :( ha szurit is ad akkor en tuti orditani kezdek, pedig a parom jon velem tudja h mennyire felek :(
2012. márc. 15. 07:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még egyszer sem kaptam szurit, ki lehet bírni anélkül, a vérhigitóról feltétlen szólj az orvosnak.
2012. márc. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma délután van fogorvos????
2012. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedves utolso, en Londonban elek es iggen itt volt fogorvos delutan, el is mentem es nagyon boldog vagyok, se szuri se fajdalom nem volt, megnyugtatott a doki meg a parom, es ugyesen vegigcsinaltam :)
2012. márc. 15. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!