Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha gyakorlatilag csak a felső...

Ha gyakorlatilag csak a felső fogsorom két elülső metszőfoga van kissé befelé fordulva, semelyik orvos sem fogja indokoltnak ítélni a fogszabályzót, ugye?

Figyelt kérdés
Engem eléggé zavar és mások is tettek már rá megjegyzést, de sajnos nem állunk úgy anyagilag, hogy százezreket adjunk ki a megoldásért.

2012. márc. 15. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig indokolt lenne a fogszabályozás. Sehogyan sem tudjátok megoldani?
2012. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem jártunk orvosnál az ügy érdekében, hamarosan mennénk, egyedül én tartok attól, hogy ugyanúgy fogok járni, mint az itteni "csálé" fogazatú válaszadók egy része. Megnyugtató olvasni, hogy még így is van remény.:)
2012. márc. 15. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem leszek "jó nálad" , de nekem egy fogszabályzó fogorvos (aki osztálytársam volt, tehát egy beszélgetés során, nem rendelőben) mondta: ha nem akadályoz az evésben és esztétikailag nem NAGYON rossz, akkor az is egy szempont, hogy milyen alkatunk van, mert lehet, hogy az a legjobb, legerősebb. De minden ember fogazata más és más, ezt mindig az adott esetben egy nagyon jó szakembernek kell eldönteni, nem anyagi, hanem orvosi szempontból! Mérlegelni kell, mert nem kell azt hinni, hogy nincs negatív következménye is a testünkön való erőszakos változásoknak.
2012. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy "nem leszel jó nálam"? Tulajdonképpen ilyen jellegű válaszokra számítottam, mivel eleve ilyen gondolatokkal adtam a fejem a kérdés kiírására. Kellett a megerősítés, amit egyvalaki részéről (tőled) megkaptam, máséról pedig ellenkezőleg. Ha ez egy népszerű kategória lenne, várnék még további kommentekre, hátha okosabb leszek tőlük, de így szimplán annyit mondok, meglátjuk.

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!