Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt egy fogorvos, vagy...

Van itt egy fogorvos, vagy aki jártas ebben?

Figyelt kérdés
Lányomnak tegnap kihúzták a fogát a szájsebészeten (már nem lehetett megmenteni)a gyökérnél gennyzacskót mutatott a röntgen.Antibiotikumot nem kapott,ami nem is lenne baj,de őrületesen fáj neki most is a "helye"Azt mondja,hogy semmivel sem különb a fájdalom mint a húzás elött.Kb.hat donalgint vett már be,de nem múlik.Normális ez?Mármint a fájdalom. köszi a válaszokat
2012. márc. 15. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjetek vissza ha ennyire fáj, hogy legalább írjanak egy erősebb gyógyszert és akkor már nézzenek is rá, hogy nincs vlmi gáz.
2012. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Vissza kell menni és tájékoztatni az orvost a helyzetről. Ne a GYIK-tól várd a megoldást, mert itt igazi választ nem tudunk adni, ellenben a szájsebésszel/fogorvossal, aki belenézett a lányod szájába.
2012. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ügyeleten azt mondták,hogy ők csak foghúzással foglalkoznak,de mivel látják,hogy ezen már túl van a hölgy menjen vissza oda(hétfőn) aki kihúzta.Én nem a gyakorikérdéstől vártam a megoldást,hanem egy hozzáértő személyt kerestem aki így hétvégére tudna valami tanácsot adni.
2012. márc. 15. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező ne gondold már, ne is haragudj, hogy egy fogorvos hétvégente itt ül és válaszolgat, ez nem az az oldal sajnos.

Próbáljátok jegelni amúgy és keríteni erősebb gyógyszert pl cataflam vagy flektor. Ha más nem, irány egy magánrendelő, ahol még talán foglalkoznak is a beteggel.

2012. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 76%-os válaszoló,mond te miért vagy ennyire felháborodva,hogy feltettem egy kérdést?Miért ne ülhetne itt egy fogorvos,vagy egy asszisztens a fórum elött?Nem értem az indulatodat,de ha ennyire zavar,miért nem mész át másik kérdésre?Vagy fogorvos lennél?Mert én azt keresek....
2012. márc. 15. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi infóból orvos sem fog tudni segíteni.

Kijött-e egyben a fog, avagy darabokban szedték ki? Kijött-e a foggal együtt a ciszta is? Kitakarították-e a foggyökér helyét a húzás után? Milyen jellegű a jelenlegi fájdalom? Éles hasogató vagy esetleg lüktető jellegű? Kellene egy röntgen is mindenképpen. Van-e a húzás helyén duzzanat, elszíneződés?

Ugye nem szívogatja a sebhelyet, az abban képződő vért nem törölte/mosta/szívta ki, ugye nem fogyaszt tejterméket, ugye nem lázas?

Mindezektől függetlenül Cataflam és Dalacin.

2012. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha ez neked felhábárodás kérdező... Sajnállak.
2012. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!