Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás után mennyi az...

Fogszabályozás után mennyi az esélye annak hogy "visszamennek" a fogak a szabályozás előtti állapotukba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2 évig volt fogszabályozóm, 16-18 éves koromig, most 20 éves vagyok és már a kivehetőt sem hordom 1 éve. Most szépen nagyon szépen állnak, de én attól rettegek a legjobban hogy 24-25 éves koromban megint előre álló kapa fogaim lesznek és még pénzem sem lesz fogszabályozóra, mert kiskorúnak 60 ezer volt, most viszont már fél millió lenne. És még egy kérdés, ha most elromlik egy fogam, és ki kell húzatni, akkor egy fog kihúzásától "visszamehetnek" a fogak a régi állapotukba vagy ettől nem kell tartani ?
2012. márc. 22. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:

ez egy jó kérdés.


férjemnek az also második foga hátrébb van mint a többi. családban 4 férfinak is van ilyen. neki vissza ment. 2 évig hordott fogszabályzót és vissza mentek. de nem látszik neki csak ha nagyon nagyon nevet, de így sem vészes.


szerintem az elöre álló fogak nem fognak vissza menni, de ez sokmindentöl függhet.

2012. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!