Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 20 éves vagyok és hát sajnos...

20 éves vagyok és hát sajnos most határoztam el, h fogszabályzót csináltassak, ez gáz?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rondák a fogaim, kiskoromban pedig kivehető fogszabim volt és nem hordtam. Eddig nem tudtam rászánni magam, mert féltem, h csúnya leszek. Aztán rájöttem, h ronda fogakkal még csúnyább vagyok, ezért elhatároztam, h csináltatok fogszabályzót. Viszont a kortársaim már ezen a szabályozós időszakon mind túl vannak és nekem kb évekig kéne hordamon... nagyon félek ettől,

2012. márc. 18. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
inkább az lenne a gáz, hogy nem foglalkozol a fogaiddal. amúgy divat lett, meg gondolom elég érettek, hogy ne csúfoljanak egy fogszabályzóért.
2012. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked már esti fogszabályzót fognak csinálni ajánlani a dokik!De nem gáz amugy szerintem!
2012. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Csak így már piszok drága.
2012. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nyugi nem gáz, Az viszont gáz ha nem szépek a fogaid.
2012. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TomMunk ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz .:D Fehér gumibetéttel, ha rendszeresen tisztítod, akkor alig fog meglátszani (orvostól kérd, hogy fehéret rakjon, vagy pirosat, mert csak azok nem feltűnőek RENDSZERES tisztításnál). És ne nagyon lepődj meg, ha nem nagyon tudsz majd enni, mert ez velejárója. Ilyen esetekre egyél banánt, joghurtot és ilyesmiket ( 3 év tapasztalat). Ja, és ha adnak állkapocs stabilizáló, vagy milyen gumikat, akkor azt hord magadnál, mert könnyen használódnak.
2012. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál? Mit mondott, mennyi ideig lesz? Kell fogat húzni?
2012. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!