Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Annyira fáj a fogam amikor...

Annyira fáj a fogam amikor oldalról dörzsölöm a fogkefével olyan mintha a szálai belemennének a fogaim ALÁ nemis az hogy fáj hanem a hideg kiráz tőle voltam fogorvosnál (lent)?

Figyelt kérdés
de azt mondták nem lyukas, valami hiperszuper fogkrémet kaptam de nem használt semmit. Már úgy utálok fogat mosni is. Valaki ötlet? Mi lehet ez?
2012. márc. 26. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fognyak érzékeny, az mindig fájhat, nem kell szuvasnak lennie. Az ínyed lejjebb húzódhatott, és nem védi. Ne nyüstöld ott!:)


Addig menj, amíg nem találsz olyan fogorvost, aki ilyen alapdolgokra megválaszol Neked!:)

Érdemes!

2012. márc. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél másik fogkefét. Drogériában kaphatsz különböző sörtéjűt is. Ezek a műanyag sörték egy idő után még vékonyabbra kopnak, és olyan élesek lesznek, akár a zsilettpenge. Ezért ( is ) kell párhavonta fogkefét cserélni. És ha találsz valamilyen fogadra valót, akkor menjél vissza mihamarább, és vegyél 3 tartalékot, amíg van ugyanolyan fajtájú.
2012. márc. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szerintem is ez lehet hogy az ínyem lejjebb húzódhatott, dehát mit csináljak ellene? szájvizet is használok meg minden.. :(

jaja második, észrevettem hogy a nagyon olcsóktól még kellemetlenebb, ne aggódj kb 2hetente cserélnem kell mert nem bírom most ilyen gumisat vettem hááááát....

lehet mégis visszamegyek valami más fogorvoshoz JAJISTENEM DE ROSSZ :'(

2012. márc. 26. 01:38
 4/6 anonim ***** válasza:

A fogíny visszahúzódás (sorvadás) vitaminhiány jele is lehet, különösen dohányzóknál és fogamzásgátlót szedőknél, mivel mindkét esetben csökken a C-vitamin felszívódása

(ezt nevezik skorbutnak). Próbálj meg néhány héten keresztül magas dózisban C-vitamint szedni.

2012. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezt fogom tenni, hálásan köszi, ja amúgy tuti a cigitől van :( de nembaj most vettem egy rakás zöldséget káposzta ilyesmi, ezeket fogom enni... vagyis inni mert kipréselem a centrifuga gépemmel :D köszkösz mégegyszer még van remény :D felpontoztalak
2012. márc. 27. 23:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Azota kiderult hogy a bolcsessegfogaim nyomtak a fogaimat, ezert fajt ilyen furin :( de mar kihuztak ^^
2012. nov. 2. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!