Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandó vagy kivehető fogszabá...

Állandó vagy kivehető fogszabályzó? (részletek+fotó)

Figyelt kérdés

Körülbelül 3-4 évig volt kivehető fogszabályzóm, de még mindig elég rendezetlenek a fogaim. Ez volt kb 8 éve, most 24 évesen szeretnék újra fogszabályzót, csak hát nem egy olcsó mulatság. Van különbség a kivehető és a rögzített között, vagy csak időt rövidíti le az utóbbi? Még nem találtam orvost, de szerintetek elég lenne a kivehető? Nem csak éjszaka viselném, hanem nappal is, amikor otthon vagyok.

Fotó: ***** (bocs a vicsorításért, másképp nem ment :D )



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 30. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek a fogaid és nem kell fogszabályzó.
2012. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se annyira fontos, de te érzed, ha szeretnél, és belefér az anyagi keretbe, csináltass.
2012. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eléggé nyitott harapásod van, de hol vannak a 3-as fogaid? Én úgy látom, hogy azoknak a helyén egy két csücskű 4-es fog van.
2012. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
...és most látom, van egy kicsi keresztharapásod is. A középvonal félre tolódott.
2012. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Anno kihúzták alul-felül egyet (a tök egészséges fogaimat!), már nem emlékszem hanyadikat. Amúgy nincs nyitott harapásom, csak gondoltam így jobban látszik, ha nem zárom össze. A középfonal meg a hiányzó fogak miatt csúszott el egy kicsit, nem? Szerinted elég a kivehető fogszabályzó? 200 ezret nem szívesen költenék rá. :/
2012. márc. 30. 23:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek a fogaid, nem szükséges a fogszabályzó így ránézésre, viszont ezt neked kell érezned. Ha árt az önbizalmadnak, csináltass.
2012. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ki volt az az állat, aki a legértékesebb fogadat húzta ki, és az egyik legértéktelenebbet hagyta meg?
2012. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha hátul összeérnek a fogaid, és elől ki tudod dugni a nyelved, akkor nyitott harapásod van, és azt érdemes állandó fogszabályozóval szabályoztatni.
2012. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Összeérnek a fogaim és nem tudom kidugni a nyelvemet. A szüleim is nagyon mérgesek voltak, hogy egészséges fogat minek kihúzni, de már mindegy. Még mindig jók nagyon a fogaim, egy darab tömésem sincs.

Jól esik, hogy ezt írjátok, h rendben vannak, barátom is ezt mondja, de ennek ellenére nem nagyon szeretek mosolyogni, alig van néhány fotó, amin látszik a fogsorom.

Egy kép, kicsit oldalról: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 31. 00:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Így meg főleg szép!
2012. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!