Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit szólnak a fiúk a fogszabál...

Mit szólnak a fiúk a fogszabályozós lányokhoz? Szexi, nem szexi? Mennyi idő kell ahhoz, hogy megszokjam a fogszabályzóval való beszédet?

Figyelt kérdés

Tudom, sokszor feltették a kérdést...

Csak kíváncsiságból...lesz fogszabályzóm és igazából ha tetszik a fiúknak, ha nem..valakinek majd azzal együtt kell elfogadnia :-) én örülök, hogy hordani fogom, mert szép fogsorom lesz.

(De azért mégis érdekelne a dolog, hogy mit szólnak hozzá a srácok...)


Illetve a második kérdés...

Azt hallottam, hogy olyan is előfordulhat, hogy a brikett alatt besárgulhat a fog..vagy az csak azokkal fordul elő, akik nem tisztítják elég odafigyeléssel??


Na és a harmadik: mennyi időbe telik, hogy megszokjam a beszédet?

Köszönöm szépen előre is az értelmes válaszokat! :-)



2012. márc. 30. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
*brekett (elírtam)
2012. márc. 30. 19:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, és az is ha nem tud miatta rendesen beszélni. Az nagyon aranyos tud lenni.
2012. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy!:-D Kíváncsi leszek, mi lesz a reakciójuk,

köszönöm a válaszod! :-)

2012. márc. 31. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem így is lett pasim, 1éve volt, összejöttünk... utána egyéb okok miatt szakítottam de a lényeg, h nem hiszem, h akadály, inkább komolyságra utal, h bevállalod! a beszéddel kapcsolatban, ez változó, de könnyen megszokható, főleg ha már kb. 1 hónap eltelt, átformálta a fogaidat. egy fogszabályzós 14/L
2012. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!