Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályozóm...

Éjszakai fogszabályozóm feltörte az ínyem, kisebesedett, és eléggé fáj, ha felhelyezem. Várjak, elmúlik, vagy menjek el, hogy állítsonak a fogszabályozón?

Figyelt kérdés
Kedden vették le az állandómat, szerdán kaptam ezt az újat. Vártam, hogy majd elmúlik, jobb lesz, hozzászokom, de nem lett jobb.
2012. ápr. 2. 01:47
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]



Így néz ki kb., nem ilyenre számítottam, ezzel még beszélni sem lehet, ami azért zavar, mert én hangosan tanulok, és így ha éjszakai is tanulnom kell, nem tudom, hogy mit kezdek magammal, de pillanatnyilag ez a legkisebb gondom.

2012. ápr. 2. 01:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza a fogorvoshoz, és csiszoltasd be a fogszabályozódat. Addig is pihentesd az ínyedet, és öblögess, jó erősre főzött kamillateával.
2012. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!