Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a friss tömésem....

Kiesett a friss tömésem. Ilyenkor mi a teendő?!

Figyelt kérdés

nemrég én írtam ki ezt a kérdést


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__27..


azóta ma vettem észre fogmosáskor, hogy a tömés úgy jár benne, hogy ha kicsit megbökném oldalról, ki is esne :( most nincs pénzem újra tömetni.. akkor tetessek bele amalgámot? vagy az ingyenes fehéret? régen nagyon sokat fizettem, hogy ne legyen amalgám tömésem.. ha csak addig rakatom bele, amíg nincs pénzem megint fehérre, akkor nem lesz tőle bajom, ugye? 5ös fogról beszélünk. vagy mit tanácsoltok?


2012. ápr. 2. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el és tömesd be. most már SZTK-ban is csinálnak ingyenes fehér tömést, de bízd a dokira, szerintem az amalgámmal sincs semmi gond, még tovább is tart, mint egyes fehér tömések.
2012. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, tudom, ez is sztk volt, csak választani lehetett, hogy az ingyenes fehér, vagy a fizetős fehér, és inkább a fizetős fehéret választottam. akkor az amalgámmal tényleg nincs gáz?
2012. ápr. 2. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Eltérőek az orvosi vélemények, hol ezt olvasom, hol azt az amalgámmal kapcsolatosan, az tuti, hogy sokkal tartósabb, mint a fehér tömés, bár a fogba beépülő tömés az már jobb, de nagyon drága.
2012. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!