Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Durva 1 millió forint körüli...

Durva 1 millió forint körüli összeget arra költeni hogy megcsináltassam a fogaimat?

Figyelt kérdés
rosszak a fogaim nagyon....20/F
2012. ápr. 3. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Olcsóbb nincs?Szerintem igen!Nem mindig a drága a jobb.Szép és esztétikus a porcelánfog és szerintem 1-2 százezret spórolnál is vele.Hol csináltatod ennyi pénzért?
2012. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
8%
Hát figyelj.... egy fogkefe 500ft egy fogkrém pedig 1000ft és nem 1000000 ft először ezt próbáld ki...
2012. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha különösebb megszorítások nélkül megengedheted magadnak, és a beavatkozás megér ennyit, az eredmény pedig látványos lesz (értsd nem egy egyszerű fogtömésről van szó), akkor szerintem nyugodtan. A fogak egészsége és esztétikája igenis fontos, persze 1 millió forint rengeteg pénz, de sokan elköltenek ekkora összeget ennél jóval lényegtelenebb szépészeti beavatkozásokra.
2012. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sajnos itt a fogkefe meg a fogkrém már nem segít..amúgy a pénzből autót akartam venni de az várhat...
2012. ápr. 3. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:
szia! nekem fél kiló volt. megérte. de nem tudom, hogyan lehet ennél több? nekem aztán mindent csináltak, de tényleg. korona, híd, ínyműtét, húzás, gyökérkezelés, csonkfelépítés. és nemvoltam rossz helyen! esetleg ha neked kell pár implantátum, akkor értem az árat. annak darabja alsóhangon 100ezer
2012. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja, és én már most úgy érzem, hogy az összes vagyonom a fogamban van. :D
2012. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha tehetném rákölteném.Bár kicsit sok, főleg ha elég a híd.

Nekem már nem elég a híd csak a front fogakra, és nem vok idősebb nálad szinte.

Így én olcsón megúszom, mert a fölső rágók már csak kivehetőkkel oldhatók meg részlegesen.

Persze ha lenne egy millkám, lehetne implantátum.

2012. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Diarmand ***** válasza:
0%

20 évesen idáig süllyedni? Durva dolog. Ennyire nehéz fogkefét és fogkrémet ragadni és használni?


Nem értem én ezeket a dolgokat.

2012. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennek elég sok lehet a hátterében.Örülj neki hogy te szerencsés vagy!!!

Eszem ágában nincs védekezni, de nálam totál örökletes ez a dolog.A családomban nincs olyan se anyai se apai ágon akinek jó foga lenne, hiába mossuk a fogunkat.

Nekem gyerek koromba megmondta a fogorvos hogy arra készüljek hogy bármit csinálok fiatalon műfogam lesz.Anyám is, apám is épp hogy betöltötték a 30at amikor koronára lett szükségük.

Napi 2 fogmosás mellet 22 évesen koronára és részleges kivehető protézisre van szükségem.

A kálciom amúgy sem szívodik fel a szervezetemben, a terhességem és a másfél évig szoptatás pedig mégjobban tropára vágta a fogamat.Terhesen ivás közben porlattak szét a fogaim.

Nesze neked napi 2 fogmosás.


Igénytelenségre az vall, amikor látszik hogy kirohad az ember foga, és kilométerekről kerüli a fogorvost.Nem pedig az hogy fiatalon mennek tönkre a fogai....

2012. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nálam is hasonló a helyzet.. borzasztó gyorsan szuvasodnak a fogaim, meg az egész nőágnak a családban, a férfiaknak beton foguk van. én viszont a gyenge fogaimmal elestem egy telefonfülke előtti betonplaccban, és a fogaim fele letört, ezért kaptam pocelán hidat.. én irtam azt, hogy fél misi volt a fogsorom.


sosem szabad itélkezni.

2012. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!