Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végtag elvesztése 6-7 millió...

Végtag elvesztése 6-7 millió forint kártérítés a munkáltatótól. (lábat vagy az egész kezet érti ez alatt? )

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha az ujjait veszíti el? (3-at)? az nem végtagnak fele meg ugye?
2011. jan. 11. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

6-7 millió?!

Ha ez működik, akkor én levágom az ujjam!


Amúgy sztem végtagnak számít!!

2011. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik ujj. a kisujjad senkit sem hat meg, mert az nem gátol a munkavégzésben, de mondjuk a hüvelyk ujjadért már le is százalékolhatnak.
2011. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ujjad elvesztése nem végtag, tehát ne vágd le, nem éri meg. A kar vagy a láb elvesztése miatt jár ennyi kártérités, de én inkább megtartanám a végtagjaimat.
2011. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hüvelyk,mutató és középső
2011. jan. 11. 20:51
 5/9 A kérdező kommentje:
ez nem úgy megy hogy csak levágod az ujjad h kapj pénzt.ha nem ítéli meg neked a bíróság akkor cseszheted az ujjaidat meg a pénzt is. Millió bizonyíték kell ahhoz hogy megállapítsák h nem te vagy a hibás
2011. jan. 11. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hány %-os a rokkantságod.

Én 60%-os vagyok, combközéptől amputálták a lábam.

Néhány millió sajnos nem kárpótol! Egy jobb művégtag 4-5 millió Ft, és nem beszélve az egyéb költségekről!

Egy nem TB támogatott csonkharisnya 100-150 USD.

És akkor még nem is beszéltünk a társadalmi oldaláról...

Tudod milyen érzés végig mankózni egy medence vagy a Balaton partján?

2011. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. biztos van olyan elvetemült ember aki direkt képes pár milla reményében ilyesmihez folyamodni, de az nagyon ostoba emberre vall.


Egyébként megtörtént eset, vagy csak elméleti kérdés volt? Lett végül kártérítés?

2016. nov. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megtörtènt sajnos :( de nem direkt és cég hiba miatt 600.000ft kàrtérítés
2016. nov. 17. 21:10
 9/9 anonim válasza:

Én olyanról hallottam, hogy 7 év téves börtönbüntetésért 1 MILLIÁRD kártérítést fizetett az állam.

Ezt inkább bevállalnám mint a végtag vesztést szaros 7 millióért.

2018. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!