Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogkő eltávolitás, fehérebbé...

A fogkő eltávolitás, fehérebbé teszi a fogakat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék pár árnyalattal fehérebb dogakat...mert az enyém eléggé elszineződött...vagy csak genetika? nem tudom de nagyon zavar.a fegkő eltávolitás segit ebben? (még sosem volt)

2012. ápr. 3. 17:35
 1/7 A kérdező kommentje:
*fogakat,fogkő :))
2012. ápr. 3. 17:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor csinálta nekem a fogkő eltávolítást az orvos utána meg is jegyezte,hogy szép fehérek lettek a fogaim, bár én magamon nem vettem észre:D

20/L

2012. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a genetika az rendesen ott van sokaknál. Nálam is. Na meg a sok tea...


A fogkő az nincs az egész fogon. De az a lényeg, hogy bármi fehérítés előtt le kell szedjék, mert ha után ateszik, akkor már mintás lesz a fog, és nem teljesen fehér.

2012. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 80%-ban genetika. Nekem tök fehérek, pedig napi 1,5-2 liter teát iszom. A családban, akiknek volt fogfehérítése, ahogy az előző írta, a tényleges fehérítés előtt szedték le a fogkövet, nem volt látható a változás számomra a fogkőleszedés után. :)
2012. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Diarmand ***** válasza:
3%

Mitől lenne fehérebb a fogad bakker? Ennek semmi köze ahhoz.

De mondok jobbat.


Fogkő általában a hátsó fogakon van, ebből következik, hogy ha fehérítene is a fogkőleszedés (lol) akkor sem látszana semmi a külvilág számára. Ha azonban az elülső fogakon van fogkő, nos... undorító dolog az biztos.

2012. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fogkőeltávolítás után nem, de ha utána kérsz polírozást depurál pasztával, az gyönyörűen leszedi a kávét, nikotint, teát, meg mindent, ami elszínezte a fogad. több árnyalatot is világosíthat.
2012. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

húúú,ugy látom keményen öszze keverem itt a dolgokat.

nem biztos hogy fogkövem van... csak én azt hidtem mivel enyhém sárgás árnyalatu a fogam igy köze van hozzá.

És azt hidtem ha leszedik akkor fehérebb lessz,mivel az okozza a fogam szinét...

DE ÉN FEHÉRITENI SZERETNÉM...csak nem tudom hogy ha annyi pénzt ki adok érte,a genetikailag kevésbé fehér fogamat,mennyire fogja helyre vágni...

És tudom hogy van egy fogorvosi módszer ami nagyon drága és biztos fehérebb lesz...de a többiről viszont nem tudok....

2012. ápr. 3. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!