Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől alakul ki a szájban a...

Mitől alakul ki a szájban a ciszta? Nekem már több is volt, mostok fogat meg minden. De valahogy az egyiket kiírtja a doki, utána jön a másik. Kezdek elkeseredni.

Figyelt kérdés
+ a hajam is nagyon hullik és állandóan gyulladást a mandulám...Összefügghet ezekkel a ciszta?

2012. ápr. 3. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a hajhullás és a mandulagyulladások elvileg a ciszták eredményei. Azt nem tudom, mitől alakulhat ki, de talán érdemes lenne felkeresned egy természetgyógyászt, vagy valami szakembert, aki direkt erre specializálja magát. Valószínűleg csak fizetősek léteznek, de ha ennyiszer volt már ezzel problémád, talán érdemes lenne pénzt szánnod rá, ő talán tudni fogja a kérdésedre a választ.
2012. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Jelenleg is járok fogorvoshoz. Nagyon jó doki, érti is a dolgát. + Eddig már nagyon sokat költöttem a problémák megszüntetésére, nem nagy sikerrel...

Most már ott vagyok, hogy kifogom vetetni a mandulámat, hátha az a probléma forrása. (Régen is sokat bajlódtam vele, akkor azt mondták, hogy még nem annyira sürgős az eltávolítása, most viszont eljött az idő, hogy kivetessem.)

Köszönöm a válaszodat még egyszer, hasznos volt! :)

2012. ápr. 5. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi miatt hullott a hajad kèrdező?
márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!