Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti használtok fogfehérítőt...

Ti használtok fogfehérítőt amit ilyen drogériákban lehet kapni? és ami úgy árba sem magas.

Figyelt kérdés

és hogy használ e nektek?

Köszönöm a választ előre is :)


2012. ápr. 5. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


én nem használom ezeket a reklámozott stay white, meg nemtudom milyeneket, bár mikor akciós volt vettem, de nem változott semmi. a Blanx fogkrémről hallottam, hogy nagyon jó, de túl allergén, és én mindenre kb. allergiás vagyok, ezért nem mertem kipróbálni! menj el fogorvoshoz polírozásra, az is világosít!

2012. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia!


Köszönöm a választ, hát én nekem kicsit sárgák a fogaim mert sok teát iszom és ezért szeretném egy kicsit kifehéríteni. Ezt a Blanx fogkrémet megnézem majd :)

2012. ápr. 5. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Rengeteget lehet olvasni arról, hogy hogyan roncsolták szét az ínyüket a fogfehérítésre vágyók a mindenféle házi fehérítőkkel, ezért inkább csak profikra bíznám ezt, még ha többe is kerül. Amiről beszélsz, az 5-10000 Ft között van, és egyik sem tartós hatású.
2012. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a teát, kávét, dohányzást, elszíneződést a polírozás lehozza! tényleg csodát művel, sokan nem tudják! egy fogkőleszedés + polírozás csodákra képes. nem is értem, hogy annál minek fehérebb:)
2012. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Dentomin fogport szoktam használni.( DM, Rossmann - kb 500 ft) Az enyhe elszíneződést, tea és kávéfoltokat eltávolítja, de az eredetinél fehérebb színt nem lehet elérni vele. Folyamatosan nem használom, kb félévente 1-2 hétig naponta egyszer mosok fogat vele, különben sima fogkrémet használok.
2012. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14:45 vagyok, a fogorvos azt mondta a dentonim fogporra, hogy nagyon óvatosan vele, heti 2nél semmiképp! de tényleg nem rossz, nekem annyira nem jött be.
2012. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!