Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A tisztálkodási felszerelések...

A tisztálkodási felszerelések /tusfürdő arctisztító stb/ a nagyáruházakban /Cora, Tesco/ olcsóbb, vagy a drogériákban? /Rossmann, DM/

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 10:18
 1/7 anonim válasza:
nem tudok neked biztos válaszokat adni.. de az alapján hogy tegnap vettem egy SYOSS hajlakkot a tesco-ban 1130ért,és utána a dm-be ugyanazt 1000-ért vehettem volna meg,aztmondom hogy drogériákba az olcsóbb.
2011. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy általánosságban igaz, hogy a nagyáruházakban olcsóbb, de ez az épp futó akcióktól is függ.
2011. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül olcsóbbak a nagyáruházak. A saját márkák mindkét drogériában olcsóbbak, ill. a Tescót ismerem, ott is, csak azt nem ajánlom. A tusfürdőben nem annyira, de szerintem az arctisztítókban légy igényes és inkább adj ki rá több pénzt, nem bánod meg. A spórolást lehet, hogy igen, csak már késő lesz.
2011. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
0%
Így akár egy hónapban már megspórolhatod két csomag rágógumi árát! Micsoda megtakarítás :D
2011. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon spórolni akarsz, minőség és garancia rovására, 100 Ft-os boltok. Ott is akadnak márkák, dove, baba, fa, stb. amiket mindenhol látni.
2011. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogkrém, tusfürdő pl. olcsóbb a DM-ben, mint az Interspar-ban.

Sok kicsi sokra megy, ilyen spórolással összejön havi pár ezer forint megtakarítás is, amit el lehet költeni pl. élelmiszerekre. Valakinek csak így jut.

2011. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj, félreértettetek, a márkás dolgokra gondoltam /Baba szappan, Clean & Clear arctisztító stb./ Ilyenek hol olcsóbbak? Megéri bemenni érte a városba, vagy vegyem meg a helyi drogériában?
2011. júl. 26. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!