Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fájhatnak a középső...

Miért fájhatnak a középső metszőfogaim?

Figyelt kérdés
Régebben sokszor volt, hogy vérzett a fogínyem, akkor használtam szájvizet amitől meg is szűnt a probléma. Most pár napja a szájpadlásom a metszőfogaknál meg van dagadva. :S Olyan rossz, olyan gyengének érzem mintha kiakarnák esni. Mit lehet tenni? :/
2012. ápr. 6. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy gyökérhártya gyullaladásod van, vagy ami rosszabb, már el is halt a fogad, és cysta képződött a gyökércsúcsokon. Minden féle képpen mutasd meg orvosnak,és csináltass egy RTG felvételt.
2012. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! De még csak 18 éves vagyok, akkor is előfordulhat ez? :S Pár éve volt állandó fogszabályzom csak utána az éjjelit nem mindig használtam rendesen úgyhogy kicsit visszaállt. Lehet hülyeség, de nem lehet, hogy most is épp azért fáj, mert visszaáll? Amúgy most már sokkal kevésbé fáj.
2012. ápr. 6. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy RTG minden esetre nem árthat.
2012. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!