Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 10. kerület, egészségházban a...

10. kerület, egészségházban a fogorvos ingyenes ha a tartózkodási hely 10. ker lakcímkártyán? Ha nem akkor kb. mennyibe kerül a fogtömés?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fogmegtartó kezelések, mint pl. a tömés ingyenes az OEP rendelőkben. De magad is megnézheted, a www.oep.hu oldalon.
2012. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. ápr. 8. 14:07
 3/11 anonim ***** válasza:

igen, én is oda járok! Dr Kiss Melindához. úgy van, hogy minden ingyenes, kivéve protézis, korona, stb. fehér tömés is, de választhatsz, hogy ingyenes fehér tömés (gyengébb minőség) vagy fizetős fehér tömés (8.000).


Nekem már csináltak gyökérkezelést, gyökértömést, röntgent, mindent, és nem kellett fizetnem - egyszer választottam fizetős tömést rágó fogra, mert az jobban bírja a strapát. amúgy szerintem nagyon jó fogdokik vannak ott :)

2012. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) esetleg a nőgyógyászatról van infód? ki a jó, stb?
2012. ápr. 8. 16:34
 5/11 anonim ***** válasza:

igen, Dr Varga Horgosi Ágneshez járok :) telefonon tudsz hozzá kérni időpontot. nagyon kedves, és jó nőgyógyász! jártam már az egészségházba gyógytornára is, az is szuper volt, úgyhogy összességében a recepciós néniken kívül minden jó. A recepciós nénik gonoszak, de tényleg :)


forogorvoshoz, és nőgyógyászhoz sem kell egyébként időpont, sem beutaló, csak akkor az éppen ügyeletes dokihoz kerülsz.

2012. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. ápr. 8. 20:17
 7/11 A kérdező kommentje:
és milyen számot kell hívni ha időpontot szeretnék? mert nem igazán találtam honlapot, de lehet csak béna vagyok:)
2012. ápr. 8. 20:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


ittvannak a telefonszámok :) egyszerűbb, ha a telefonközpontot hívod, onnan átirányítanak, ahova szeretnéd.


[link]

2012. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. ápr. 8. 22:03
 10/11 anonim válasza:
bocsi, hogy ide írok, de nem tudjátok hogy ott foglalkozik valamelyik fogorvos felnőtt fogszabályozással? köszönöm!
2012. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!