Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek csontba csavarozott...

Akinek csontba csavarozott fogimplantátuma van, leírná, hogy milyen volt a behelyezése?

Figyelt kérdés
Ki kellett húzni egy fogamat és ez javasolták pótlásként. Nagyon horrorisztikusnak tűnik a beavatkozás, ezért érdekelne, hogy mi a menete és ki hogy élte meg. Mennyi ideig tart, mennyire fáj?

2012. ápr. 10. 12:23
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Sziasztok! Ma lett az én implantátumom befúrva. Az első lépésen túl vagyok :) Én annyira féltem, hogy az utolsó pillanatban is gondolkoztam rajta hogy inkább el sem megyek.. Nagyon örülök, hogy végül összeszedtem magam és végigcsináltam.. Az érzéstelenítő után semmit sem éreztem, vagyis semmilyen fájdalmat. A vágást észre sem vettem, a fúrásnál is csak egy kis nyomást éreztem, ahogyan a fúró mozgott. Igaz még csak 2 òrája készült el, az érzéstelenítő hatása már kiment, de fájdalmat még mindig nem érzek. Remélem ez így is marad :)
2018. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Volt fájdalmad mütét után? Hogy viseled?

2018. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nekem pénteken lesz, aludnibsem tudok kb úgy aggódok. Pedig volt mar vagy 4 gyökerkezelésem, ha rendes tanult fogorvos csinálja, kb. semmit nem érzel. Sztk-s is csinálta, tehat van tapasztalatom. Sztk-nal lazán elkezdik röntgen nelkül látatlanba, begyulladt iszonyúan fajó fogba is lazán belefúrnak....tehát ellenségemnek se kívánom azt a pokoli kínt amit egy sztk-s barbár tud művelni.
2019. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én is túl vagyok rajta. Egyeltalan nem fájt, max az injekció beadása, utána akár az agyamig is fúrhattak volna azt sem éreztem volna. Utána sem kezdett el fájni csak kb. éjfeltől egy picit, de egy szem cataflam dolo simán elmulasztotta teljesen a fajdalmat. Másnapra kicsit bedagadt az arcom, de semennyire nem fájt. Tehat, aki retteg tőle (mert hogy felvagják az ínyed, csontodba lyukat fúrnak, csavaroznak, ez eleg horrorisztikusan hangzik) üzenem, hogy semmivel sem rosszabb mint pl egy fogfúrás. Főleg, ha belegondolsz, hogy pár hónap múlva lesz egy teljesen uj fogad, az mindenképp feledteti veled a kelllemetlenségeket.
2019. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Orvos ügyességén múlik a dolog nem lehet ezt így kijelenteni látatlanba, hogy az SZTK-s biztos rossz, max. annyi lehet benne hogyha magándoki dolgozik hentesként akkor nem lesz páciense előbb-utóbb, mert senki se megy hozzá, de SZTK-s doki is csinálhatja jól.


A műtét előtt úgyis beléd tolnak mindenféle fájdalomcsillapítót ott nem érzel semmit a fejedet is átfúrhatják, utána pár napig lehet szar mikor már nem hat a fájdalomcsillapító, arra meg kapsz Cataflamot, én kettőt vettem be összesen, a többi nem kellett meg jegelni kell pár napig. Na meg le van még írva mit nem csinálhatsz azt kell betartani.

2019. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!