Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen időközönként kell...

Milyen időközönként kell menni a fogorvoshoz ellenőrzésre?

Figyelt kérdés

Akkor is el kell menni ha "semmi baj" nincs a fogammal?(

mert igazából azt mondta a fogorvosom h menjek egy év múlva vagyis most kéne de nincs semmi baja a fogamnak csak két fogam érzékeny a hidegre akkor is érdemes elmenni?)


2012. ápr. 11. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Évente érdemes elmenni akkor is, ha semmi baj nincsen, de ha hidegre, melegre, édesre, vagy sósra érzékeny valamelyik fogad, akkor ott biztosan lyukas.
2012. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondoltam rá én is,mert az egyik fogamon van egy ilyen fekete csík szerűség ami ha csokit eszek vagy hideget iszok nagyon bele tud nyilalni kb fél percig fáj.De viszont van egy fogam amibe már kétszer cseréltek tömést de ugyan úgy fáj ha hideget ér és ráadásul az a tömésem folyamatosan megsárgul gondoltam h lehet h azért mert a régi fogorvosom belefúrt az ínyembe véletlenül és tökre vérzett,h nem e azért sárgult így meg,de a többi nem sárgul meg napi 2-3x mosok fogat szóval nem tudom mi lehet a baj:/
2012. ápr. 11. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Én félévente eljárok egyszer a biztonság kedvéért!
2012. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tömőanyag minősége, és a kiválasztott szín miatt sárgul be a tömésed. Ha a véres fogadra tömne rá az orvos, akkor kiesne a tömés a fogadból, mert nem kielégítően volt kiszárítva.
2012. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem és az amugy nem baj h megsárgul?Mert a többi nem csak ez az egy.
2012. ápr. 11. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha esztétikailag nem zavar, nem baj.
2012. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Félévente érdemes!
2012. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!