Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bal szemfogam kissé kifele...

A bal szemfogam kissé kifele áll. Semmiképp nem szeretnék fogszabályzót. Szerintetek más módszerrel is meg lehet ezt oldani? Mi a véleményetek? :]

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van a fogorvos lecsiszolja neked a kiálló részt, majd egy porcelánhéjat ragaszt rá.
2012. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ne zavarjon. Jó vámpír lehet belőled. :)
2012. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hihi :D
2012. ápr. 15. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:
nincs más módszer, max. ha kihúzzák :)
2012. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sem húzni nem kell, sem szabályozni

picit átcsiszolják, és vagy koronát kapsz rá (a cirkon drága, de élethű), vagy valóban héjat ragasztanak fel, illetve direkt héjjal fel is tudják építeni a megfelelő formára

de nekem volt egy csajom, akinek picit kiálltak ezek a fogacskái, őt nagyon zavarta és szégyellte is, én viszont imádtam, s mellettem ő is elfogadta így magát, azóta sem "javíttatta" ki, már neki is tetszik, cuki a mosolya és egyedi!

2012. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de egy teljesen egészséges fogra miért kéne héjat ragasztani? nem beszélve arról, hogy ha a többi fog elszíneződik, ez nagyon műnek fog hatni.
2012. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. ápr. 22. 12:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, csak a jobb szemfogam. Nekem (őszintén bevallom) tetszik :D Csak nekem muszáj fogszabit kapnom, mert a felső metszőfogam kicsit ferdén áll.. :S

De én is azt tanácsolom, hogy ne zavarjon :) 1 fog miatt nem kell tízezreket kifizetni a fogszabiért :D

2012. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tízezrek a fogszabiért? :))) szerencsés ember vagy, nekem felnőtt fogszabályozóm van, ez 600 ezer lesz a végére (a legolcsóbb fogszabim van, a többi csak drágább lett volna.)


(én írtam, hogy sztem egy jó, egészséges fogra nem kéne héjat tenni.)

2012. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszii:D inkább én se csináltatok rá semmit, hagyom így és kész:DD
2012. ápr. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!