Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás? Nagyon félek.

Foghúzás? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Va negy lyukas fogam amit ki kell húzni,de nagyon félek hogy fájni fog, szombaton begyulladt de Hétfőre elmúlt,Nagyon fog fájni ha már volt begyulladva?Sose szerettem az orvosokat..semmien orvost..Nagyon félek :S
2012. ápr. 16. 23:22
 1/4 anonim válasza:
Én tudod mire szoktam gondolni? Arra, hogy sokkal fájdalmasabb dolgok is vannak a világon... nézz meg egy kivégzést, másként ítéled meg a dolgokat. Vagy menj a másik irányba, és ne parázz rajta. Ha nem foglalkozol vele, nem fog bekövetkezni hogy fáj a fogad. Rosszra gondolsz, rosszat kapsz!
2012. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne húzasd ki, az esetek nagy részében a gyökérkezeléssel meg lehet menteni a fogat, kivéve ha nagyon rossz állapotban van. Csak ezek a hentesek mindig húzni akarnak, mert az nekik egyszerűbb. Én másik fogorvoshoz mennék.
2012. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem értek a lovakhoz
2012. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha be volt gyulladva,akkor megkönnyebbülés lesz "megszabadulni " tőle. nekem néhány hónapja gyulladt be a már gyökérkezelt fogam. érzéstelenítés után már nem annyira érzed,utána néhány napra fog fájni a helye amig begyógyul
2012. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!