Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogívtágítós fogszabályzónál...

A fogívtágítós fogszabályzónál milyen alakúak a Bracketek? ("csillagok")

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan olyan. Az ív, a drót a lényeg.

Legalábbis nekem csak az ívet cserélgették, mikor mit kellett csinálni. (majdnem 5 évig volt fent)

2012. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nagyon szétálltak a fogaid?Fájt?Használt?
2012. ápr. 19. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is ugyanolyan,de ezen az öt éven le vagyok döbbenve :O (amit az első írt) nekem egy évig sem volt fent,de minden fogam más felé állt előtte :DD
2012. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A fő gond az volt a fogaimmal, hogy a szemfogak fentebb és kintebb voltak, mint kellett volna, és nem is volt nekik hely, tehát a 2-es és 4-es fogak kiszorították a szemfogaimat felül.

2 dokinál is voltam, mindkettő összesen 4 fogat akart kihúzni, hogy helyrerakja a dolgokat, a 3. elvállalta húzás nélkül, ezért tartott ilyen sokáig.

Jól sikerült, meg szokták dicsérni a mosolyomat :D


Eléggé fájt, hetente-kéthetente jártam kontrollra, állítás után 2-3 napig semmibe nem tudtam beleharapni, mire nagyjából elmúlt a fájdalom, megint mentem vissza...


De túléltem, és megérte :)


Amúgy a doki már az elején fix árat mondott, nem azért húzta 5 évig, hogy többet fizessünk, mielőtt még felmerülne a kérdés.

2012. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!