Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » EGY KEZDŐDŐ FOSZUVASODÁS...

EGY KEZDŐDŐ FOSZUVASODÁS megmaradhat kezdődő fogszuvasodásnak, ha rendesen mosok fogat és szájvizet is használok? Vagy ha egyszer elkezdődött a folyamat, akkor nem is lehet megállítani?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Éppen hogy látszik egy kis feketeség a fogamon. Nem fáj, semmi gond nincs vele, csak hát látszik, hogy elkezdett szuvasodni.

2012. ápr. 20. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Visszafordítható az elején a folyamat.

Nekem van egy olyan fogam, ami teljesen elszíneződött egy helyen, két fog között, mert megindult a szuvasodás, de teljesen rendben van. Ennek már 10 éve. Azóta mosom szorgalmasan őket. Tehát nem lyukadt ki.

Az elmex fogkrémre sokan esküsznek, azzal talán még biztosabb az eredmény, szerintem azt használj. Na, meg a géljét is.

2012. ápr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is most voltam fogorvosnál és kezdődő fogszuvasodásom van. Szóval ez engem is érdekelne. H ez akkor visszafordítható v csak a lyukadást lehet meggátolni a kezeléssel. Így nem írom ki én is :D

am elmex fogkrémet meg gélt kezdtem el használni az orvos tanácsára.

2012. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd kipróbálom azt a fogkrémet, köszi nektek ezt a hasznos tanácsot!
2012. ápr. 20. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!